O Kancelarii

Kancelaria Radców Prawnych Kowalski, Popławski & Wspólnicy s.c. oferuje usługi prawne na rzecz przedsiębiorstw
i przedsiębiorców, instytucji publicznych, samorządowych oraz klientów indywidualnych.


Specjalizacją spółki jest kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych oraz dochodzenie roszczeń odszkodowawczych. Wachlarz usług jest jednak znacznie szerszy - w kancelarii pracują zespoły prawników będących ekspertami w poszczególnych dziedzinach prawa: gospodarczego, cywilnego, prawa rodzinnego i pracy, prawa administracyjnego oraz podatkowego. Osobny zespół specjalizuje się dochodzeniem szeroko rozumianych roszczeń odszkodowawczych.


Celem Kancelarii Radców Prawnych Kowalski, Popławski & Wspólnicy jest zadowolenie klientów, zbudowane w oparciu
o wzajemne zaufanie, profesjonalizm, indywidualne podejście do potrzeb zleceniodawców oraz przejrzystość działań. Taki model współpracy otwiera drogę do sukcesu, o czym świadczy stale rosnące grono stałych klientów i powiększający się portfel zleceń.


Fundamentem wszystkich działań podejmowanych przez wspólników kancelarii są najlepsze praktyki zawodowe oraz wysokie wartości etyczne. W połączeniu z wszechstronną wiedzą prawniczą i bogatym doświadczeniem radców, ich wytężoną pracą, indywidualnym podejściem do potrzeb klienta, kompleksowością oraz terminowością zapewniają one najwyższą jakość obsługi oraz skuteczność proponowanych rozwiązań.


Uznając szczególną misję, jaką wypełniają osoby wykonujące zawody prawnicze, specjaliści udzielają się społecznie i świadczą     na zasadach pro bon pomoc prawną na rzecz społeczności lokalnej oraz organizacjom z trzeciego sektora.